Oleje dla ogrodnictwa i leśnictwa

Oferujemy również szeroką gamę produktów stosowanych w ogrodnictwie i leśnictwie do urządzeń takich jak: kosiarki, glebogryzarki, pługi, odśnieżarki, pilarki, wykaszarki i inne maszyny ogrodnicze wyposażone w dwu lub czterosuwowe silniki. Produkty te posiadają doskonałe właściwości użytkowe, przeciwdziałając zużyciu nawet w najcięższych warunkach, zapewniając minimalne zużycie, zapobiegając korozji i tworzeniu się osadów wysokotemperaturowych.

Olej do smarowania łańcucha

Olej do smarowania pił łańcuchowych, którego bazę stanowi głęboko rafinowany olej mineralny oraz specjalna kombinacja dodatków uszlachetniających. Doskonałe własności smarne, także w niskich temperaturach.

ORLEN Pilarol,
LOTOS Eko, Agrol,
STATOIL ChainWay,

Oleje do silników 2-suwowych

Do stosowania w maszynach rolniczych, kosiarkach ogrodniczych, odśnieżarkach, pilarkach wyposażonpch w silniki 2-suwuwe.

ORLEN Trawol 2T,
LOTOS Zielony Ogród 2T, Agrol S,
STATOIL 2-T Way,

Oleje do silników 4-suwowych

Olej przeznaczony do stosowania w maszynach rolniczych wyposażonych w silniki czterosuwowe. Jakość oleju gwarantuje odpowiednio dobrana technologia wytwarzania w oparciu o głęboko rafinowane, mineralne oleje bazowe oraz wysokiej jakości dodatki uszlachetniające.

ORLEN Trawol 30, 10W-30, NIX 10W-30,
LOTOS Zielony Ogród,
STATOIL GardenWay,
MOBIL Garden 4T,

Firma

 • Bionaft sp. z o.o.
  sp. komandytowa

  Pietrzykowice
  ul. Fabryczna 15
  55-080 Kąty Wrocławskie

  tel. 71 316 18 54
  fax 71 316 18 55
  GSM 781 909 006
  GSM 695 373 750
 • biuro@bionaft.com.pl

Mapa Google

Polityka prywatności

 • Kopiowanie dokumentów strony internetowej firmy Bionaft tylko za zgodą firmy.