Oleje przemysłowe przekładniowe

Przeznaczone są do smarowania wysokoobciążonych mechanicznych przekładni urządzeń przemysłowych, przenoszących często obciążenia uderzeniowe, np. urządzeń walcowniczych w hutnictwie, maszyn budowlanych, w obrabiarkach, w przekładniach turbin parowych i gazowych, w maszynach stosowanych w przemyśle papierniczym oraz w innych urządzeniach, wymagających użycia olejów o zwiększonej wytrzymałości warstwy smarnej na obciążenie (oleje zawierają dodatki EP - Extreme Pressure), dobrej stabilności termooksydacyjnej przy zastosowaniu w wyższych temperaturach i dobrych właściwościach przeciwkorozyjnych (względem żelaza i metali nieżelaznych) oraz deemulgujących. Oleje przekładniowe gwarantują ochronę przekładni przemysłowych przed mikropitingiem.

Oleje przekładniowe syntetyczne PAO

Wytwarzane na bazie polialfaolefin. Opracowane zostały specjalnie do pracy przy bardzo wysokich obciążeniach oraz wysokiej temperaturze do 130oC, krótkotrwale do 200oC. Charakteryzują się:
- zdolnością do przenoszenia ekstremalnie wysokich obciążeń oraz doskonałą ochroną elementów przekładni przed zjawiskiem micropittingu,
- wysoką odpornością na starzenie i wysoką ochroną przeciwkorozyjną,
- doskonałą filtrowalnością oraz szerokim zakresem temperatur pracy,
- wydłużonym okresem eksploatacji,

SHELL Omala S4 GX,
ORLEN Transgear PE,
STATOIL Mereta,
LOTOS Transmil Synthetic,
MOBIL SHC,

Firma

 • Bionaft sp. z o.o.
  sp. komandytowa

  Pietrzykowice
  ul. Fabryczna 15
  55-080 Kąty Wrocławskie

  tel. 71 316 18 54
  fax 71 316 18 55
  GSM 781 909 006
  GSM 695 373 750
 • biuro@bionaft.com.pl

Mapa Google

Polityka prywatności

 • Kopiowanie dokumentów strony internetowej firmy Bionaft tylko za zgodą firmy.